خانه ی ایده آل ، خانه ی مدرن

1)      خانه­ ی ایده­ آل ، خانه پر از گل و گیاه

اگر برای یک پاسیوی جدید برنامه ریزی میکنید، یا به دنبال یک ست کامل مبلمان و یک وان آب داغ آرامش بخش هستید و میخواهید باغ خود را به اینها اضافه کنید و از حضور مفرح گل و گیاه و نور و آب در محیط خانه خود بهره ببرید "خانه مدرن پاسارگاد " را از دست ندهید.

 بخش دیگری از مجتمع تجاری - تفریحی "خانه مدرن پاسارگاد" به آخرین روشهای طراحی باغ و نیز طراحی فضای سبز و آخرین تجهیزات استخر و باغ و سایبانهای فضای باز و... اختصاص یافته است.

2)        خانه­ ی ایده ­آل ،خانه ای در پناه فناوری های نوین

همه ما وسایلی را که به استفاده بهتر از زمان و راحت تر شدن زندگی کمک می کنند می پسندیم، در مجتمع تجاری - تفریحی "خانه مدرن پاسارگاد" ترکیب هیجان انگیزی از آخرین محصولات و تکنولوژی ها اعم از سیستم های هوشمند سازی ساختمان (BMS) تاسیسات مدرن ، آخرین مدل های لوازم خانگی ، صوت و تصویر و روشنایی را خواهید یافت.

3)        خانه­ ی ایده ­آل ، خانه ای زیبا

اگر به دنبال متفاوت کردن فضای داخلی خانه تان هستید و یا اگر دکورهای الهام بخش، مبلمان شیک و صدها ایده برای دکوراسیون داخلی را جستجو می کنید مجتمع تجاری - تفریحی "خانه مدرن پاسارگاد" را ببینید !!

در مجتمع تجاری - تفریحی "خانه مدرن پاسارگاد" جدیدترین طرح های خلاقانه مبلمان ، تابلو فرشهای نفیس و زیبا ، پرده و تزئینات فاخر و چشم نواز ، شیک ترین مدلهای کاغذ دیواری و کف پوش ، آخرین مدلهای چینی و بلور و نور را خواهید یافت.

4)        خانه ­ی ایده ­آل ،  آشپزخانه ای نوین  

آشپزخانه هر منزلی تنها مکانی است که بیشترین زمان حضور اعضای خانه را در بر می گیرد.

رنگ ، نور ، کابینت و تجهیزات آشپزخانه میتوانند در ایجاد فضایی مفرح  بسیار موثر و مفید واقع شوند.

بخشی از واحدهای تجاری مجتمع تجاری - تفریحی "خانه مدرن پاسارگاد" به عرضه کنندگان برتر کابینت و تجهیزات آشپزخانه ، برندهای برتر کاشی و سرامیک و شیرآلات و قفل و یراق و سینک و ... اختصاص دارد.

5)        خانه­ ی ایده ­آل ، خانه ای مدرن

ترکیبی از فناوری های نوین، رنگ و روشنایی، مبلمان، گل و ... خانه ای مدرن و ایده آل را برای شما خواهد ساخت.

 

تاریخ: 1396/10/25 14:30
بازدید: 0