تجلیل از پیشگامان صنوف نشانه پیشرو بودن " خانه مدرن پاسارگاد " است

75 سال, بی گمان زمان دور و درازی است که باعث شده نام " جعفرزاده " بر تارک فعالیت های صنف لوازم خانگی و بلور و چینی مشهد , نامی درخشان و قابل اعتماد باشد . "حمید جعفر زاده" که بیش از چهل سال سابقه فعالیت در بازار لوازم خانگی را در کارنامه زندگی خود دارد به خبرنگار ما می گوید : مرحوم پدرم ,تجارت را از سال 1318 در بازار مشهد آغاز کرده بود و من هم تلاش کردم تا با تاسی از رفتار و منش ایشان , اعتبار و جایگاه وی را حفظ نمایم . وی عامل موفقیت خود و پدر را در این 75 سال , " صداقت " می داند که باعث شده تا چند نسل , بر همین اساس , مشتری ثابت محصولات آنها باشند .
این پیشکسوت صنف لوازم خانگی امتیاز بزرگ و منحصر بفرد "خانه مدرن پاسارگاد " را قرارگرفتن در منطقه خوب و دسترسی آسان و تامین کننده بودننیاز ساکنان منطقه غرب مشهد می داند که آن را به قطبی برای جذب مشتری تبدیل خواهد کرد . "جعفر زاده " صنوف وابسته و مکمل را از دیگر امتیازات این مجتمع تجاری – تفریحی دانسته و می گوید : وقتی همه صنوف مرتبط با یکدیگر در یک مکان ,جانمایی شوند کار مشتری بسیار آسان می گردد وبالطبع برای صنوف هم , توجیه اقتصادی خواهد داشت . وی می افزاید : خوشبختانه فروش واحدهای تجاری به خریداران ,محدود است که این مسئله سبب جذابیت آن برای صاحبان صنوف و فروش هر چه سریعتر واحدهای تجاری مجتمع خانه مدرن خواهد شد . "جعفرزاده" تامین پارکینگ طبقاتی را آینده نگری هوشمندانه خانه مدرن پاسارگاد عنوان کرده و می افزاید : بار انداز ویژه تخلیه بارهای حجیم با بیش از 300 متر مربع مساحت و 4 آسانسور مجزای حمل بار با مساحت 15 متر مربع از دیگر ویژ گی های این مجتمع است که نشان از توجه به دغدغه های صاحبان صنوف و برآورده ساختن نیازهای آنان دارد . وی معتقد است : امروزه دیگر در جهان ,فروشگاه ها و بازارهای سنتی در شهرهای بزرگ توان برآورده ساختن نیازهای خریداران را ندارند و مصرف کنندگان و فعالان صنوف امروزی مراکز پیشرفته و مجهزی مثل خانه مدرن پاسارگاد را می طلبند که امیدواریم چنین مراکزی هر چه بیشتر در شهر های مهم ایران مثل مشهد گسترش یابند . وی می گوید : جناب حسینیان را از نزدیک نمی شناسم اما آوازه این خیر نیک اندیش را شنیده ام . " حمید جعفر زاده " می افزاید : ازدیگرامتیازات مهم این پروژه آن است که بانک پاسارگاد که یکی از مطمئن ترین بانک های کشوربه شمار می رود, تضمین دهنده اصلی سرمایه گذاری در خانه مدرن است و این مسئله نگرانی ها را به حداقل می رساند . وی هم افزایی صنوف را از دیگر امتیازات این مجتمع بزرگ تجاری دانسته و می گوید : دسترسی مجزا و مستقیم به تمام طبقات از طریق پارکینگ ها و معماری ویژه خانه مدرن هم بسیار تماشایی است.وی تاکید می کند : آینده این مجتمع را بسیار پر رونق و روشن می بینم و جالب آن که ,امور آن حتی در دوران رکود بازار هم رونق مناسبی دارد که نشان می دهد آینده ای تابناک در انتظار "خانه مدرن پاسارگاد " است . این فعال باسابقه صنف لوازم خانگی و بلور و چینی که تجربه فراوانی در مشارکت با بازارهای منطقه ای و کشورهای همجوار دارد, خاطر نشان می کند:امروزه در کشورهای پیشرفته ,میهمانی هایی که برای تجلیل از بزرگان صنوف برگزار می شود و طی آن اطلاعات بسیار خوبی نیز به سرمایه گذاران ارائه می گردد ,جایگاه ویژه ای دارد . خوشبختانه چنین ضیافت باشکوهی را نیز که به همت مدیران مجتمع " خانه مدرن پاسارگاد "در مشهد برگزار شده , شاهد هستیم که این خود, نشانگر پیشرو بودن این عزیزان است و جای تشکر و قدردانی دارد .
حمید جعفر زاده " سخنانش را با این جملات به پایان می برد : " آرزوی قلبی من موفقیت جناب حسینیان , خیر نیک اندیش و بانک پاسارگاد , حامی و تضمین دهنده این پروژه است و امیدوارم مجموعه "خانه مدرن پاسارگاد " الگویی موفق برای سایر پروژه ها باشد " .

 

تاریخ: 1394/04/21 16:00
بازدید: 0