خانه مدرن پاسارگارد مشکل رفت و آمد خریداران را حل می کند

محمد سلامتی متولد 1336 در مشهد است وی که در سال 1355 به استخدام آموزش و پرورش درآمد به صورت همزمان به عنوان حسابداردر یک فروشگاه بزرگ فروش لوله و لوازم بهداشتی مشغول به کار شدو از آن پس پله های پیشرفت در بازار را پیمود.وی هم اکنون به عنوان نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوله و لوازم بهداشتی ساختمان مشهد و نماینده شیر آلات شیبه دراین حرفه فعالیت می کند.

خانه مدرن پاسارگارد مشکل رفت و آمد خریداران را حل می کند.

نایب رئیس اتحادیه لوله و لوازم بهداشتی ساختمان مشهد گفت :خانه مدرن پاسارگارد ، معضل نبود پارکینگ و رفت و آمد مشتریان را رفع می کند.

نماینده شیرآلات شیبه با بیان این مطلب افزود : فروشگاه های داخل شهر به دلیل وجود ترافیک سنگین در سطح شهر و عدم وجود پارکینگ، خرید کردن را برای مشتریان دشوار ساخته است و این امر باعث می شود خریداران وقت کمتری را برای انتخاب محصولات خود صرف کنند.

وی با اشاره به وجود محصولات متنوع کاشی و سرامیک در بازار گفت : خانه مدرن پاسارگارد در واقع نمایشگاه دائمی است که فروشندگان می توانند کالا های خود را در یک فضای منحصر به فرد و بزرگ به خریداران عرضه نمایند .

نایب رئیس اتحادیه لوله و لوازم بهداشتی ساختمان مشهد به ضرورت آشنایی مشتریان با کیفیت  های مناسب محصولات اشاره کرد وتصریح کرد : این حق مسلم مشتری است که بتواند با اطلاعات کافی خرید نماید و این امر با حضوردر مکانی که این اطلاعات را به صورت رایگان در اختیار مشتری بگذاردمیسر می شود.

وی در پایان با اشاره به وجود برند های معتبر در خانه مدرن پاسارگاد ادامه داد : وجود برندهای معتبر درخانه مدرن پاسارگارد با پیشینه ی اخلاقی مطمئن و سلامت کاری و مالی می تواند به مشتری این اطمینان را بدهد که در مکان امنی برای خرید و رفع نیاز خود گام برداشته است.

 

تاریخ: 1393/11/29 16:00
بازدید: 0