خانه مدرن پاسارگاد؛ مکانی مناسب برای فعالان ساختمانی

مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت سهامی فرش ایران گفت: پروژه خانه مدرن پاسارگاد روح، حیات و فضای جدیدی در شهر مشهد به وجود می‌آورد که در این فضا، حرفه‌های گوناگون و جدید شکل خواهد گرفت.

کریمی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: با فعال شدن خانه مدرن پاسارگاد، با چند گرایش مختلف چون صادراتی، تولیدی و تجاری، اشتغال‌زایی بالایی به وجود خواهد آمد که متعاقب آن بسیاری از فعالیت‌های جانبی جدید ظهور خواهد کرد.

وی ادامه داد: این مجتمع مکان و مامنی است برای کارخانه‌ها و شرکت‌هایی که قصد ارائه محصولات خود را دارند و همچنین مکانی برای صادرات محصولات تولیدی داخل کشور خواهد بود.

کریمی در ادامه همچنین خانه مدرن پاسارگاد را به‌عنوان یک پاتوق و مرجعی برای علاقه‌مندان به کالای ایرانی در حوزه ساختمان، دانست.

کریمی در خصوص تاثیرگذاری این مجموعه‌ها در حوزه بالا بردن درآمدهای غیرنفتی و توسعه صادرات گفت: این مجموعه می‌تواند مکانی برای مشتریان خارجی به خصوص کشورهای منطقه همچون افغانستان، ترکمنستان، عراق و روسیه باشد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم که این مجتمع الگویی شایسته برای دیگر استان‌ها شود و این فرهنگ در شهرهای دیگر کشور عزیزمان ایران تعمیم و توسعه داده شود تا بتوانیم هر چه بیشتر به رونق تولیدات و توسعه صادرات کشور کمک کنیم.

 

تاریخ: 1393/10/11 16:15
بازدید: 0