رئیس اتحادیه صوت و تصویر مشهد عنوان کرد؛

رئیس اتحادیه صوت و تصویر مشهد، حضور صاحبان صنوف را در خانه مدرن پاسارگاد را کسب و کار در کنار داشتن ارزش افزوده دانست.

ناصر سلیمان زاده در گفتگو با خراسان گفت: پروژه‌های تجاری مختلفی در شهرستان مشهد ساخته و به بهره برداری رسیده است و ما نیز در ۹۰ درصد این پروژه‌ها حضور پیدا کرده‌ایم و خوشبختانه می‌توان گفت روند اجرای پروژه‌های تجاری‌در مشهد خوب بوده است، اما بین خانه مدرن پاسارگاد با سایر پروژه‌ها تفاوتی زیادی وجود دارد.

وی ادامه داد: در مرکز شهر و شرق مشهد پروژه‌های تجاری زیادی وجود دارد اما در غرب مشهد خلاء در این حوزه احساس می‌شد که با وجود مسافت طولانی با این مراکز و وجود مشکلات ترافیکی ایجاد مجتمع‌های تخصصی مانند خانه مدرن پاسارگاد ضرورت بود تا بتواند به نیاز این بخش از شهر پاسخ دهد.

 سلیمان‌زاده درخصوص ویژگی‌های خاص خانه مدرن پاسارگاد اظهار کرد: این مجتمع یک مجموعه متمایز از سایر مجموعه‌هاست و به خاطر اسکلت، سقف بلند و معماری خاص‌اش برای مردم دارای جذابیت خواهد داشت و با توجه به وجود فضای تفریحی در مجتمع، بیشترین جمعیت در روزهای تعطیل به این سمت روانه خواهد شد که مردم علاوه بر خرید، تفریح هم خواهد داشت.

وی ویژگی مثبت دیگر این پروژه را حضور صنوف مرتبط به یکدیگر مانند مبلمان، دکوراسیون، صوت و تصویر و... را در یک مجتمع بیان کرد و گفت: در این محدوده از شهر صاحبان غرفه‌ها علاوه بر داشتن کاسبی، باارزش افزوده ای که خواهند داشت، از آرامش خاطری برای سرمایه‌گذاری برخوردار خواهند بود.

سلیمان‌زاده ادامه داد: در مرحله اول شاید وقتی نام خانه مدرن را بشنویم، احساس کنیم منظور خانه‌ای لوکس و مجلل است، اما مفهوم ادبی آن خریدی با آرامش در یک مجموعه است. در این مجتمع محیط به نحوی است که علاوه بر خرید آسایش برای خانواده نیز فراهم شده و کسانی که برای خرید آمده‌اند خسته نخواهند شد.

رئیس اتحادیه صوت و تصویر مشهد با بیان اینکه من تمام مسائل حضور در خانه مدرن را بررسی کرده و با توجه به اینکه می‌تواند ارزش‌افزوده داشته باشد خود نیز اقدام به خرید کرده‌ام؛ افزود: به سایر اعضای اتحادیه نیز توصیه کرده‌ایم که حضور پیدا کنند چرا که خانه مدرن پاسارگاد بهترین‌های صنوف را جمع کرده است و حضور در این مجتمع تخصصی مفید خواهد بود.

 

 

تاریخ: 1393/10/04 16:15
بازدید: 0