نماینده انحصاری کاشی تبریز و کرابن اسپانیا در خراسان‌رضوی

نماینده انحصاری کاشی تبریز و کرابن اسپانیا در خراسان رضوی مجتمع‌های تخصصی را فضای مناسب برای خرید مردم دانست چرا که با گذاشتن کمترین زمان، بیشترین نتیجه را خواهند گرفت و ازخرید خود در محیطی تخصصی راضی خواهند بود.

پارسامنش که از خریداران غرفه‌های خانه مدرن پاسارگاد نیز هست، با اشاره به این مطلب افزود: خرید غرفه در مجتمع تخصصی این چنینی، یک آینده نگری است، شهرهای مانند مشهد نیازمند اینگونه مجتمع‌هایی است، چرا که فعالیت‌های تجاری از حالت خطی خارج شده است و این مجتمع‌ها کارسازتر هستند.

وی این پروژه را دارای توجیه اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: طرح و نقشه‌ای که از پروژه خانه مدرن پاسارگاد دیده‌ام، می‌توان گفت این مجموعه تک و خاصی است که قطعاً با استقبال مردم مواجه خواهد شد و مردم را نیز جذب خواهد کرد.

پارسامنش با بیان اینکه ما برای کاشی و سرامیک غرفه‌ای را در خانه مدرن در نظر گرفته‌ایم که انشاءالله پس از بهره‌برداری در آنجا حضور خواهیم یافت، تصریح کرد: در مجتمع تخصصی خانه مدرن هر آنچه نیاز یک خانه است، وجود دارد و نیازی نیست که مردم برای خرید در شهر از این مغازه به آن مغازه برای پیدا کردن جنس موردنظر خود بگردند. بلکه با کمترین وقت بیشترین نتیجه را خواهند گرفت.

 

تاریخ: 1393/10/04 16:15
بازدید: 0